top of page

Motorcycle Live Birmingham 2019

Najväčšia výstava motocyklov vo Veľkej Británii bola poriadne lákadlo. Ja som sa tešil hlavne na značky a modely, ktoré sa nedajú vidieť všade - Brixton, CCM, Royal Enfield, Veitis, Zero Motorcycles...


Birmingham je takmer miliónové mesto. Majú tu metro, ale volajú tak električky. S pešiakmi sa tu nepočíta, pre cudzinca sú najlepšie taxíky.

Je tu The National Motorcycle Museum. Inak podľa miestnych nie je tu čo obzerať. Dôkazom je, že pohľadnice Birminghamu takmer neexistujú.

Takže hneď na výstavu.


Klasický vzhľad sa mi páči. Možno mám obsadené parkovisko dizajnom Jawy Mustang, ktorú som mal v 15-tich. A páči sa mi aj súčasná technická vyspelosť.

CCM Bobber

Ponuka elektrických motocyklov sa stále rozširuje. Dostupné sú malé skútre ale aj veľké expedičné stroje. Zákazníkom vyhovuje ticho a pokoj s akým sa vedia pohybovať. V meste je to najlepšia doprava. Dojazd sa predlžuje a pribúdajú možnosti nabíjania. Už teraz existuje množstvo e-moto pretekov (v zahraničí).

elektrický motocykel ZERO

S elektrikou to skúša aj BMW, ale ešte na tom treba popracovať.

elektrická štúdia BMW

Úpravy na želanie sú tu populárne. Budíky môžete mať aj prekliato nízko.A aj vašu úplne poslednú cestu si môžete dať na motorke.


5 views0 comments

Recent Posts

See All

Vianočná ponuka

Zľava 10 % na motocykle SUPER SOCO Využite zvýhodnenú cenu na všetky modely SUPER SOCO. Ponuka platí do 31.12.2022.

コメント


bottom of page