November 11, 2019

November 17, 2017

October 15, 2017

Please reload

najnovšie

Motorcycle Live Birmingham 2019

November 24, 2019

Najväčšia výstava motocyklov vo Veľkej Británii bola poriadne lákadlo. Ja som sa tešil hlavne na značky a modely, ktoré sa nedajú vidieť všade - Brixton, CCM, Royal Enfield, Veitis, Zero Motorcycles...

 

 

Birmingham je takmer miliónové mesto. Majú tu metro, ale volajú tak električky. S pešiakmi sa tu nepočíta, pre cudzinca sú najlepšie taxíky. 

Je tu The National Motorcycle Museum. Inak podľa miestnych nie je tu čo obzerať. Dôkazom je, že pohľadnice Birminghamu takmer neexistujú. 

 

 

Takže hneď na výstavu.

 

Klasický vzhľad sa mi páči. Možno mám obsadené parkovisko dizajnom Jawy Mustang, ktorú som mal v 15-tich. A páči sa mi súčasná technologická vyspelosť.


 

Ponuka elektrických motocyklov sa stále rozširuje. Dostupné sú malé skútre ale aj veľké expedičné stroje. Zákazníkom vyhovuje ticho a pokoj s akým sa vedia pohybovať: V meste je to najlepšia doprava. Dojazd sa predlžuje a pribúdajú možnosti nabíjania. Už teraz existuje množstvo e-moto pretekov.

 

 S elektrikou to skúša aj BMW, ale ešte na tom treba popracovať.

 

 

Úpravy na želanie sú tu populárne. Budíky môžete mať aj prekliato nízko.

 

 

 

Ak vašu úplne poslednú cestu so môžete dať na motorke.

 

  

 

Cestu do Birminghamu sme spojili s návštevou distribútora, s ktorým spolupracujeme. V blízkej budúcnosti vám ponúkneme oblečenie aj od značky SPIDI.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

sleduj na
Please reload

archív
  • Facebook Basic Square
rýchlo >>
pomoc >>
kontakt >>

Poprad:  +421 948 768 991

Michalovce: +421 948 281 116

follow us >>
  • Grey Facebook Icon

©2023 by Funky Tees. Proudly created with Wix.com