November 11, 2019

November 17, 2017

October 15, 2017

Please reload

najnovšie

Test riflí Voyager od Resurgence Gear v časopise Svet motocyklov

December 15, 2017

 

Konečne začíname naostro.

Resurgence Gear, Baruffaldi, Roland Sands Design a Ashley Watson sú na Slovensku zatiaľ neznáme značky. Ale sú to veci ktoré si zaslúžia pozornosť: navrhujú ich motorkári pre motorkárov a vyrábajú sa na objednávku alebo v malých sériách. Sú jedinečné dizajnom a kvalitou.

Obleč sa poriadne.

 

V časopise Svet motocyklov 12/2017 vyšiel krátky a hlavne prvý test oblečenia od spoločnosti Resurgence Gear. Rifle, rovnako aj bundy a košele sú podšité ochrannou tkaninou, pritom vyzerajú štýlovo a sú pohodlné. Presvedčte sa na vlastnej koži.

 

 

Kto je to Resurgence Gear?
Znie to možno ako text z reklamného letáku, ale motocyklové džínsy od firmy Resurgence Gear sú skutočne iné. Momentálne používam na motocykli dvoje motorifle. No ani jedny z nich nie sú tak elastické a nemajú tak príjemnú vnútornú stielku ako tieto. Niet sa čomu čudovať, kanadská firma Resurgence Gear sa špecializuje na výrobu drahších vecičiek, ruka v ruke s cenou ide aj štýl a kvalita. V prvom rade je to použitím materiálov. Džínsy sú podšité tkaninou PEKEV, ktorá je podľa slov výrobcu ľahšia a pevnejšia ako porovnateľné materiály. Rifle sme dostali na nedeštrukčný test, takže sme to nemohli osobne otestovať, ale pri nosení na motocykli získali moju plnú dôveru. Sú hrubšie vďaka použitiu troch vrstiev, no vôbec to neznamená, že by jazdca obmedzovali pri pohybe, práve naopak. Tak na motocykli, ako aj pri bežnom nosení cítite výborný komfort. 

 

Motodžínsy Voyager 
Testovaný model džínsov Voyager sa skladá z troch vrstiev. Vnútorná stielka je z polyesterovej sieťoviny, stredná bezpečnostná vrstva je z už spomínaného originálneho materiálu PEKEV. A vonkajšia viditeľná vrstva je strečový denim. Eše raz sa zastavím pri vnútornej vrstve. Budem sa opakovať, no sieťovina je fakt veľmi, veľmi príjemné na nosenie, s komfortom klasických džínsov sa to vôbec nedá porovnávať. Džínsy som testoval počas chladnejších jesenných dní a teplotný komfort bol veľmi dobrý. Nohavice Voyager mi sadli ako keby boli na mňa šité. Veľkosť riflí je jedna vec, no môže za to hlavne pružný vonkajší materiál, ktorý sa perfektne prispôsobuje krivkám tela. Je to výborné predovšetkým preto, lebo džínsy môžete používať na motocykli s chráničmi a na bežné nosenie bez chráničov. A vďaka pružnosti rifľoviny vám vždy dobre sedia.

 

Bezpečnosť 
Testovaný model džínsov získal certifikát EN 13595-1:2002 Level 2 a výrobca na základe toho označuje džínsy Voyager ako najbezpečnejšie na svete. Mäkké protektory sú ľahko vyberateľné, ukladajú sa do vnútorných vreciek, ktoré sa zapínajú suchým zipsom. 
Oblečenie Resurgence Gear nájdete v ponuke na: www.rsmotorhouse.com
Cena nohavíc je 325,- Eur.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

sleduj na
Please reload

archív
  • Facebook Basic Square
rýchlo >>
pomoc >>
kontakt >>

Poprad:  +421 948 768 991

Michalovce: +421 948 281 116

follow us >>
  • Grey Facebook Icon

©2023 by Funky Tees. Proudly created with Wix.com